Spordipoed – MMA, BJJ, tai-poksi, poksi jm riided ja treeningvahendid

treeningvahendid poksikindad

Spordipoed:

  1. BudoPunkt
  2. HC Gym – lai valik erinevaid treeningvahendeid.
  3. fightwear.ee
  4. mixsport.ee
  5. Dünamo spordipood, Liivalaia 5.
  6. Ülemistes ja Kristiine keskuses –  Sportsdirect
  7. voitluspood.ee
  8. knockout.ee

Võitluskunsti trenni vahendid – hansapost.
Ja kaup24 – telli koju.
Kimonod, peakaitsmed, jalakaitsed, poksikindad, kotikindad, MMA-kindad, poksikotid, käesidemed

Poksivarustus
Leia endale poksivarustust hea hinnaga. Poksikottide raskused varieeruvad 35kg ja 25kg vahel, samuti on võimalik soetada poksinukke, mille peal oma oskusi lihvida. Käe- ja jalalapad.

Enesekaitsevahendid
Taktikaline pastakas (sõiduki klaasi purustamiseks, ründe tõrjumiseks), kubotan (ründepulk), Nõelaja/Torkaja (stinger), plastikkaardis nuga, ründesõrmused, nuki-kasteet-võtmehoidja, nailonvööd.

Sportlase toidulisandid ja spordipulbrid

Toidulisandid inimestele, kes tegelevad spordiga. Need võivad näiteks olla kulturism, fitness, jooksmine või võitluskunstid. Antud tooted abistavad sind seatud eesmärkide poole, kui neid kasutada korrektselt ning jälgida ka vastavat toitumis- ning treeningplaani. Leiad palju erinevaid tooteid: aminohapped, proteiinid, erineva koostisega batoone ning valmis kasutamiseks proteiinijooke. Samuti saab meie poest soetada kreatiini erinevaid vorme, taastus- ja süsivesikute baasil tehtud jooke, vitamiine ning mineraale üldise tervise parandamiseks ning palju-palju teisi erilisi tooteid, mida kõike on võimalik endale soetada väga mõistliku hinna eest. Kõik müügil olevad tooted on kõrge kvaliteediga ning neid kasutades on parimad tulemused garanteeritud.

Aminohapped
Proteiinimolekulid koosnevad väikestest aminohapetest, mis on selle makrotoitaine ehitusmaterjal. Atleet, kes soovib treeningutest taastuda vajab rohkelt aminohappeid enda toitumis režiimi, et olla järgmiseks katsumuseks valmis. Antud aminohapped on samuti tõestatud kui efektiivsed rasvapõletajad, samuti on tõestatud nende vajalikkus lihaste ning jõu juurdekasvus, toetades protsessi energiaga. Peale lihaste “lõhkumist” jõusaalis tuleks aminohappeid tarbida, et alustada taastumisprotsesse. Kuna aminohappeid on väga palju (nagu näha all olevas aminohapete toodete listis), on koostatud kolme peamise aminohappe (leutsiin, isoleutsiin ja valiin) segu, mida nimetatakse BCAA-ks. Nende peamiste aminohapetega varustatud toode on enim levinud aminohapete toidulisand, mille efekti on eriti tunda, kui individuaali sissevõetud kalorite hulk on limiteeritud.

Eritooted
Selle alamkategooria alt leiad spetsiaalseid tooteid, mis aitavad viia enda keha uuele tasemele. Eksperdid on välja valinud parimad tooted andmaks eelise lihase kasvatamisel, taastumisel ning energia ammutamiseks. Näiteks on paljud tooted selles rühmas kokku sobitatud vitamiinide ja mineraalide kompleksid, mis aitavad keha hoida tervislikus elurütmis. Samuti on tooteid, mis toetuvad ZMA, kaltsiumi ning kreatiinile. Eritooted maksa abistamiseks, ensüümidega rikastatud tooted ning enne trenni ergutavad joogid on samuti esindatud poes. Kui on soov soetada naturaalseid testestorooni boostereid või kaalu alandavaid abitooteid, siis oled õiges kohas.

Liitu uudiskirjaga!